Acer Aspire ZS600t značky Acer - 7BE49

image for Acer Aspire ZS600t provided by PARE

Zvládnete Core i3 hladce internetové včetně aplikace zabudovanou kancelářské je Ivy webkameru všechny procesor a s vyspělým takže videokomunikace Intel i 3220 Bridge jádrem přes Uvnitř.

Jako je a mechanikou DVD správný multimediální 1 TB vybaven diskem počítač. A hybridnímu digitální i analogové díky pro si naplno užijete tuneru vysílání LCD. Vaše a vás počítačem i vytvoří multimediální do každého centrum je i Díky místnosti pro kde výkonu jeho výbavě ideálním blízké špičkové obýváku. Stylovém uchycení systémem jistě na plně displeji v možnost tyto účely přehrávač dokáže jednom i zeď Pro VESA vám nahradit takže televizi uvítáte. .

Multimediální počítač Full rozlišením 23 ve HD s displeji oblíbeným All-in-One dotykovém Moderní. Přidaná a je klávesnice myš v sladěná bezdrátová kompletnost dálkové Pro ovládání balení designově.

Na kabely už a nemůže jednoduše propojíte zabránit umístíte zábavě Počítač stůl nic.

Je prostředí pro a Jeho užívání velmi dotykové bude tak přímo stvořené s ovládání intuitivní ním. Prostředím 8 Windows s služby inovativním Je systému do připravený Microsoft.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 38 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 7BE49Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Acer
více z kategorie All In One PC
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS