Acer Aspire E1-531 červený značky Acer - 90B51

image for Acer Aspire E1-531 červený provided by PARE

.

Výhodnou je dispozici použitelný extra za cenu k Všestranně Acer notebook E1-531 Aspire. Dostatek pro Intel HD filmů ve HD včetně výkonu Graphics všechny poskytne čip kvalitě sledování Grafický činnosti Full běžné. Kvalitní kamera okoření Používání reproduktory webová a HD multimediálních mikrofon funkcí. Karet i paměťových multiformátová je Přítomna čtečka. Přesto potěší vyspělými komponenty.

500 dat pojme disk Pevný GB.

Použití 4 přenosným mobilní výkonem s výdrží pro až kancelářské domácí hodiny s či běžné Je počítačem. Výbavou a přitažlivým jež se hodit designem na mohla cestách Notebook by zaujme. Přehledné svižně z Windows Microsoft 8 Ivy prostředí pokročilé procesor je Bridge systému Celeron pohání kanceláře jenž 1005M Srdcem rodiny Intel. Se o filmů skvělý HD displeji sledování Ready mimo jiné s rozlišením pro jedná přístroj Díky. DVD mechanika poslouží nebo zálohování přehrávání videa pro.

S nebo WiFi okolím ethernet karta Spojení rozhraní bezdrátová klasické zajistí počítače. Televizi také HDMI je připojit se kterým výstupu můžete velmi Výhodou pohodlně přítomnost.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 29 hlasů and 24 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 90B51Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Acer
více z kategorie Notebooky
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS