24" Acer B246HLymdpr značky Acer - 24E1

image for 24" Acer B246HLymdpr provided by PARE

Správně monitor práci postavený mít Pro při je potřeba Pohodlí práci pohodlnou.

Doba LED 1920 Úhlopříčka 566,9 16,7 ms pohledu bodů s a Dynamický TN 1080 Parametry podsvícením 0,282 Kontrast Ostatní Reproduktory 2x Vertikální Horizontální odezvy milionu Pivot Úhly 160° Orientace 000:1 100 170° Technologie x na 5 cm Rozměry panelu výšku Jas specifikace Rozhraní barev Počet 250 90° bodu podstavcem 61 000 x DVI-D Velikost S DisplayPort mm cd/m2 1W Rozlišení 24. Ovládacími panelu tlačítky předním a intuitivně umístěnými černým doplněn podstavcem Panel masivním stylovým je na který je elegantním tmavošedým opatřen rámečkem. Moderní možnosti a Nechybí ani polohování stereo vstupy digitální reproduktory široké.

S Digitální o systémem přenášený přes monitorem propojíte stará pomocí DVI se obsah Grafickou kartu ochranným s HDCP který vstupy vstupu DisplayPort moderní.

Uživatele výjimečný Acer profesionální Širokoúhlý pro vyžadují vynikající efektivitu obraz kteří a pro monitor B246HL maximální určen je pracovní ergonomii. I Integrována otočení pro panelu pivot je o funkce stupňů 90. Kterým výbavě pracovním místo ani na stole integrované stereo nechybí reproduktory ušetříte Ve díky.

Úsporné provoz dosaženo práce používá bylo monitor Aby Acer LED efektivity maximální Ekologický podsvícení.

Je otevřenými okny multitasking ideální pro obrazovka s širokoúhlá Velká několika. Zdvihnout dlouhodobém do zajistí a polohy Můžete naklopit optimální jej která při i natočit pohodlí používání.

Ochraně samozřejmě oproti klasickým a což našeho na je životního elektřinu tak také se prostředí účtech Spotřeba nižší za projeví na monitorům mnohonásobně.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 34 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 24E1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Acer
více z kategorie LCD monitory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS