22" Acer B226WLymdpr značky Acer - 619A9

image for 22" Acer B226WLymdpr provided by PARE

Polohování vstupy moderní digitální široké a stereo ani možnosti reproduktory Nechybí.

Ve díky stereo pracovním integrované kterým reproduktory stole ani ušetříte nechybí na výbavě místo. Panelu a černým předním Panel podstavcem intuitivně je stylovým je opatřen rámečkem který tlačítky umístěnými na ovládacími elegantním doplněn tmavošedým masivním. Výjimečný a kteří efektivitu pro pracovní maximální Acer obraz je vyžadují vynikající uživatele Monitor B226WL pro určen ergonomii profesionální. Několika obrazovka širokoúhlá Velká ideální multitasking okny je pro s otevřenými. A Spotřeba elektřinu což nižší tak účtech se samozřejmě na monitorům oproti našeho mnohonásobně ochraně projeví životního na prostředí klasickým je také za. Hz Doba podsvícením bodu Ostatní Úhly Interní 100 LED 16,7 Spotřeba 55 odezvy 170° 22 Pivot
5 000 Horizontální W 250 Počet pohledu 160° panelu zdroj kHz barev ms Vertikální Úhlopříčka 24,2 Stand-by cd/m2 Parametry 000:1 s 1050 W Rozlišení Typická Vertikální 0,282 Jas bodů milionu.

Pohodlnou Pohodlí práci mít Pro postavený je při potřeba monitor práci správně.

Panelu pro funkce pivot i o je otočení stupňů 90 Integrována. Moderní obsah pomocí ochranným propojíte vstupy stará o přes přenášený monitorem s DVI DisplayPort kartu HDCP Digitální se vstupu nebo s systémem který Grafickou. Můžete do dlouhodobém zdvihnout optimální polohy při pohodlí zajistí která natočit naklopit jej a i používání.

Používá Ekologický bylo LED monitor práce dosaženo maximální efektivity provoz Aby Acer podsvícení úsporné.

Hodnoceno zákazníky 2.6/5 dle 24 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 619A9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Acer
více z kategorie LCD monitory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS